Metų nuolaidos! (Baigėsi)

Pasirūpinkite savo ir savo artimųjų sveikata ir per didžiąsias metų šventes padovanokite gerą matymą ir girdėjimą! „Optikos pasaulio” regos ir klausos centruose klausos aparatams taikoma iki 30%, o akinių rėmeliams ar saulės akiniams net iki 70% nuolaida!*

Pasiūlymai, kurie padės išpildyti visų šeimos narių svajones!

Pajauskite šventinę dvasią su stilingais akiniais!

Palepinkite savo artimuosius (ir save!) naujais stilingais akinių rėmeliais! Nuo klasikinių iki ektravagantiškų, nuo juodų iki spalvotų – platus akinių pasirinkimas kiekvieno skoniui. Atraskite naujas akinių kolekcijas, kuriose susijungia patogumas, elegencija ir mada.

Saulės akiniai – žiemos pramogoms

Netikėkite mitais, kad saulės akiniai reikalingi tik vasarą! Ir žiemą saulė šviečia ryškiai! Todėl labai svarbu apsaugoti savo, o ypač savo mažųjų akis nuo kenksmingų UV spindulių. Kokybiški saulės akiniai ne tik užtikrins tinkamą akių apsaugą, bet ir suteiks stiligo akcento!

Klausos aparatai – daugiau džiaugsmo!

Klausos aparatai ženkliai pagerina gyvenimo kokybę ir suteikia galimybę vėl aiškiai girdėti artimųjų balsus, muziką ir džiaugtis visaverte kasdienybe. Dėka moderniausių technologijų klausos aparatai kuriami taip, kad suteiktų aukščiausią nešiojimo komfortą bei būtų stilingi ir nepastebimi.

Nespraleiskite šventinių pasiūlymų, apsilankykite artimiausiame „Optikos pasaulio“ regos ir klausos centre arba internetinėje parduotuvėje www.op.lt

*Galioja iki 2024-01-06. Nuolaidos akinių rėmeliams / saulės akiniams galioja su „Optikos pasaulio“ lojalumo kortele. Pasiūlymas akinių rėmeliams galioja tik gaminantis akinius. Daugiau optikos salone.