Optikos pasaulis / Longchamp

Longchamp

Longchamp“ yra garsus prancūzų prabangos prekės ženklas, garsėjantis turtingu paveldu ir nesenstančia elegancija. 1948 m. Paryžiuje Jean Cassegrain įsteigtas prekės ženklas tapo profesionalaus meistriškumo ir išskirtinės kokybės sinonimu. „Longchamp“ ikoninė „Le Pliage“ kolekcija, kurią sudaro sulankstomi nailoniniai krepšiai, puošti išskirtiniu odiniu atvartu ir rankenomis, įgijo kulto statusą kaip praktiškos prabangos simbolis. Be mėgstamos „Le Pliage“ linijos, „Longchamp“ siūlo platų rankinių, lagaminų, aksesuarų ir gatavų drabužių asortimentą, pasižymintį prašmatniu ir universaliu dizainu.

WWW.longchamp.com

Moteris su Longchamp akinių rėmeliais

LONGCHAMP“ semdamasi įkvėpimo iš prancūziško paveldo ir atsidavimo kokybei, sukūrė akinių linijas, kurios išsiskiria rafinuotumu ir universalumu. Akinių kolekcijos apima platų stilių spektrą, pritaikytą įvairiems skoniams ir progoms. Nuo elegantiškų, šiuolaikiškų rėmelių iki vintažinio dizaino – Longchamp akiniai demonstruoja harmoningą klasikinės ir modernios estetikos sintezę.

„LONGCHAMP“ žirgo logotipas yra diskretiškai įtrauktas į dizainą – prekės ženklo paveldo ir meistriškumo simbolis. Spalvų paletė svyruoja nuo klasikinių neutralių iki ryškių atspalvių, leidžiančių naudotojams išreikšti savo individualumą. Turėdamas turtingą istoriją ir nepaliaujamą atsidavimą kokybei, „Longchamp“ prekės ženklas ir toliau žavi mados entuziastus ir akinių mėgėjus, įtvirtindamas savo, kaip pasaulinės prabangos ir stiliaus ikonos, poziciją.

Įsigykite „Longchamp“ akinius internetu!

Jūsų patogumui „Longchamp“ akinių rėmelius ir saulės akinius rasite „Optikos pasaulis“ internetinėje parduotuvėje.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kur galima įsigyti „Longchamp“ prekės ženklo akinių rėmelių ir saulės akinių?

„Longchamp“ akinių rėmelių ar saulės akinių galima įsigyti „Optikos pasaulis“ regos ir klausos salonuose visoje Lietuvoje ir internetinėje parduotuvėje www.op.lt

Kuo „Longchamp“ žinomas, kaip prekės ženklas?

„Longchamp“ garsėja prabangiais odiniais gaminiais, ypač rankinėmis ir lagaminais, garsėjančiais nesenstančia elegancija ir kokybišku meistriškumu.

Ar „Longchamp“ akiniai nuo saulės turi apsaugą nuo UV spindulių?

Taip, „Longchamp“ akiniai nuo saulės gaminami su aukštos kokybės lęšiais, kurie 100% apsaugo akis nuo kenksmingų UV spindulių.

Ar „Longchamp“ akinių kolekcijas kuria ir vyrams ir moterims?

Taip, „Longchamp“ kuria akinių kolekcijas, tinkančias tiek vyrams, tiek moterims, siūlančias platų stilių asortimentą.