LEVI’S

„LEVI’S“ prekės ženklas, įkurtas 1853 m. Levi Strausso ir garsėjantis mėlynų džinsų išradimu, jau daugiau nei šimtmetį yra tvirto individualizmo, autentiškumo ir klasikinio amerikietiško stiliaus simbolis. Be džinsų, „Levi’s“ siūlo platų drabužių pasirinkimą bei aksesuarus, kuriems būdinga ilgalaikė „Levi’s“ estetika.

WWW.Levi.Com

Jaunuoliai su Levis saulės akiniais

„LEVI’S“ įkūnija amerikietiško paveldo ir autentiškumo dvasią. „Levi’s“ akinių rėmelių ir saulės akinių kolekcijos apima „Levi’s“ esmę, kur derinami klasikiniai ir šiuolaikiški elementai, taip sukuriant akinių rėmelių ir saulės akinių asortimentą. Ant rėmelių yra žymus prekės ženklo logotipas, atspindintis tą pačią kokybę ir autentiškumą, kaip ir „Levi’s“ džinsiniame audinyje. Nesvarbu, ar ieškote akinių rėmelių, ar akinių nuo saulės, užtikrinančių apsaugą nuo UV spindulių, pasirinkę „Levi’s“ gausite stilingą funkcionalumą.

„LEVI’S“ yra klasikinių amerikietiškų vertybių ir šiuolaikinės mados jausmų sintezė. Jis siūlo akinių rėmelius ir saulės akinius, kurie ne tik pagerina jūsų regėjimą ir apsaugo akis, bet ir leidžia išreikšti savo individualumą bei stilių. Tai akiniai, įkūnijantys ilgalaikę „Levi’s“ dvasią, kur karaliauja komfortas, kokybė ir autentiškumas.

Įsigykite „Levi’s“ akinius internetu!

Jūsų patogumui „Levi’s“ akinių rėmelius ir saulės akinius rasite „Optikos pasaulis“ internetinėje parduotuvėje.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kur galima įsigyti „Levi’s“ prekės ženklo akinių rėmelių ir saulės akinių?

„Levis“ akinių rėmelių ar saulės akinių galima įsigyti „Optikos pasaulis“ regos ir klausos salonuose visoje Lietuvoje ir internetinėje parduotuvėje www.op.lt

Ar „Levi’s“ akiniai nuo saulės turi UV apsaugą?

Taip, „Levis“ saulės akiniai turi UV apsaugą, kad apsaugotų Jūsų akis nuo žalingų ultravioletinių spindulių.

Ar „Levi’s“ akiniai tinka tiek vyrams, tiek moterims?

Taip, „Levi’s“ siūlo akinius, kurie tinka tiek vyrams, tiek moterims, kurių stiliai tinka įvairiems poreikiams.

Kokios medžiagos dažniausiai naudojamos „Levi’s“ akinių rėmeliuose ir saulės akiniuose?

„Levi’s“ akinių rėmeliai ir saulės akiniai yra sukurti naudojant lengvas ir patvarias medžiagas, tokias kaip acetatas ir metalas.

Kaip valyti ir prižiūrėti „Levi;s“ akinius?

Norėdami išvalyti „Levi’s“ akinius, naudokite akinių lęšių skystį ir mikropluošto šluostę. Nenaudokite abrazyvinių medžiagų, kurios galėtų subraižyti lęšius ar rėmelius. Nenaudojamus akinius laikykite apsauginiame dėkle, kad jų nesugadintumėte.