Lanvin

„Lanvin“ įkurti Jeanne Lanvin 1889 m., yra gerbiami prancūzų mados namai, žinomi dėl nesenstančios elegancijos ir naujoviško dizaino. Prekės ženklas garsėja prabangiais ir rafinuotais kūriniais, apimančiais moterišką ir vyrišką gatavų drabužių madą, aksesuarus, kvapus ir kitus gaminius. „Lanvin“ yra tvirtas prancūziškas prabangos ir kūrybiškumo simbolis, kurį vertina mados žinovai visame pasaulyje.

www.lanvin.com

Moteris su Lanvin saulės akiniais

„Lanvin“ akinių rėmelių ir saulės akinių kolekcijos nesenstančios elegancijos ir nepajudinamo įsipareigojimo prabangai įkūnijimas. Akinių kolekcijose sklandžiai derinami klasikiniai siluetai su šiuolaikiškas jautrumas, akinių rėmelių ir saulės akinių kolekcijos kuriamos skiriant nepriekaištingą dėmesį detalėms. Aukščiausios kokybės medžiagos, įskaitant acetatą, metalą ir aukštos kokybės plastiką, paverčiamos į akinius, žinomus dėl savo patvarumo, kurie užtikrina ilgaamžiškumą ir patogumą.

„Lanvin“ akinių kolekcijose pirmenybė teikiama rafinuotumui, o ne vaizdingiems logotipams, o tai parodo prekės ženklo atsidavimą nesenstančiam klasikiniam stiliui. „Lanvin“ sukurti taip, kad papildytų įvairius mados ansamblius, nuo kasdienių iki formalių, o spalvų paletė apima klasikinius, neutralius iki drąsių ir akį traukiančių atspalvių. Be funkcinės paskirties, „Lanvin“ akinių kolekcijos yra mados pareiškimai, kurie papildo bendrą išvaizdą, įkūnijantys ilgalaikį prekės ženklo palikimą mados ir prabangos pasaulyje.

Įsigykite „Lanvin“ akinius internetu!

Jūsų patogumui „Lanvin“ akinių rėmelius ir saulės akinius rasite „Optikos pasaulis“ internetinėje parduotuvėje.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kur galima įsigyti „Lanvin“ prekės ženklo akinių rėmelių ir saulės akinių?

„Lanvin“ akinių rėmelių ar saulės akinių galima įsigyti „Optikos pasaulis“ regos ir klausos salonuose visoje Lietuvoje ir internetinėje parduotuvėje www.op.lt

Ar „Lanvin“ akiniai nuo saulės turi UV apsaugą?

Taip, „Lanvin“ saulės akiniai turi UV apsaugą, kad apsaugotų Jūsų akis nuo žalingų ultravioletinių spindulių.

Ar „Lanvin“ kuria ir vyriškus ir moteriškus akinius?

Taip, „Lanvin“ kuria akinius, kurie tinka tiek vyrams, tiek moterims, kurių stiliai tinka įvairiems poreikiams.

Kokios medžiagos dažniausiai naudojamos „Lanvin“ akinių rėmeliuose ir saulės akiniuose?

„Lanvin“ akinių rėmeliai ir saulės akiniai sukurti naudojant aukščiausios kokybės medžiagas, tokias kaip acetatas, metalas ir aukštos kokybės plastikas.

Kaip valyti ir prižiūrėti „Lanvin“ akinius?

Norėdami išvalyti „Lanvin“ akinius, naudokite akinių lęšių skystį ir mikropluošto šluostę. Nenaudokite abrazyvinių medžiagų, kurios galėtų subraižyti lęšius ar rėmelius. Nenaudojamus akinius laikykite apsauginiame dėkle, kad jų nesugadintumėte.