LACOSTE

„LACOSTE“ prancūzų mados prekės ženklas, kurį 1933 m. įkūrė teniso legenda René Lacoste, yra sportiškos elegancijos ir nesenstančio stiliaus sinonimas. Labiausiai žinomas dėl savo firminio krokodilo logotipo, Lacoste paliko neišdildomą pėdsaką mados pasaulyje, sukurdamas harmoningą atletiško dizaino ir aukščiausios klasės rafinuotumo derinį. Iš pradžių prekės ženklas sulaukė pripažinimo dėl novatoriškų teniso drabužių, pristatydamas revoliucinius polo marškinėlius. Bėgant dešimtmečiams Lacoste išplėtė savo pasiūlą, įtraukdama platų drabužių, aksesuarų, kvepalų ir avalynės asortimentą, kuriam būdingas prekės ženklo atsidavimas kokybei ir patogumui.

WWW.LACOSTE.Com

Vyrai su Lacoste akiniais

„LACOSTE“ į akinių pasaulį įneša tokią pat sportiško rafinuotumo dvasią. Šios akinių kolekcijos apima „Lacoste“ esmę, derindamos klasikinius ir šiuolaikinius elementus, sukurdamos universalų ir stilingą akinių rėmelių ir saulės akinių asortimentą. „Lacoste“ yra patogumo sinonimas: lengvos medžiagos, reguliuojamos nosies pagalvėlės, užtikrinančios išskirtinį prigludimą. Rėmeliai atspindi prekės ženklo ikoninį krokodilo logotipą, simbolizuojantį autentiškumą ir įsipareigojimą kokybei. Nesvarbu, ar ieškote akinių rėmelių, skirtų regėjimo korekcijai, ar akinių nuo saulės, užtikrinančių apsaugą nuo UV spindulių, „Lacoste“ pasižymi ir stilingumu, ir funkcionalumu.

„LACOSTE“ įkūnija atsitiktinį prašmatnumą, reprezentuojantį gyvenimo būdą, kuriame sportinis paveldas lengvai derinamas su šiuolaikine prabanga. Akinių rėmelių ir saulės akinių kolekcijos apima įvairius dizainus, nuo sportiškų rėmelių iki madingesnių variantų, tinkančių kasdieniam dėvėjimui.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kur galima įsigyti „Lacoste“ prekės ženklo akinių rėmelių ir saulės akinių?

„Lacoste“ akinių rėmelių ar saulės akinių galima įsigyti „Optikos pasaulis“ regos ir klausos salonuose visoje Lietuvoje ir internetinėje parduotuvėje www.op.lt

Ar „Lacoste“ akiniai nuo saulės turi UV apsaugą?

Taip, „Lacoste“ saulės akiniai turi UV apsaugą, kad apsaugotų Jūsų akis nuo žalingų ultravioletinių spindulių.

Ar „Lacoste“ kuria akinius vaikams?

Taip, „Lacoste“ siūlo vaikams sukurtas akinių kolekcijas, užtikrinančias ir stilių, ir patogumą jauniesiems akinių nešiotojams.

Kokios medžiagos dažniausiai naudojamos „Lacoste“ akinių rėmeliuose ir saulės akiniuose?

„Lacoste“ akinių rėmeliai ir saulės akiniai yra sukurti naudojant lengvas ir patvarias medžiagas, tokias kaip acetatas ir metalas.

Kaip valyti ir prižiūrėti „Lacoste“ akinius?

Norėdami išvalyti „Lacoste“ akinius, naudokite akinių lęšių skystį ir mikropluošto šluostę. Nenaudokite abrazyvinių medžiagų, kurios galėtų subraižyti lęšius ar rėmelius. Nenaudojamus akinius laikykite apsauginiame dėkle, kad jų nesugadintumėte.