Optikos pasaulis / Karl Lagerfeld

Karl Lagerfeld

„Karl Lagerfeld“ – garsus mados dizaineris Karlas Lagerfeldas paliko neišdildomą pėdsaką mados pasaulyje savo vizionieriaus talentu ir neprilygstamu indėliu. 1933 m. Vokietijoje gimusio Lagerfeldo karjera truko daugiau nei šešis dešimtmečius. Lagerfeldas, žinomas dėl savo unikalaus stiliaus jausmo, turėjo įgimtą sugebėjimą nustatyti tendencijas, o ne jomis vadovautis. Lagerfeldas be baimės derino klasikinius elementus su avangardiniu dizainu, sukurdamas išskirtinę estetiką, kuri sužavėjo mados entuziastų vaizduotę visame pasaulyje.

WWW.KARL.COM

Moteris su klasikiniais Karl Lagerfeld akiniais nuo saulės

„Karl Lagerfeld“ dizainerio Karlo Lagerfeldo akiniai nuo saulės tapo išskirtiniu jo asmeninio stiliaus elementu, be vargo sujungiančiais rafinuotumą, eleganciją ir avangardinį dizainą. Jo pomėgis drąsiems, didžiuliams akiniams nuo saulės paskatino didesnių rėmelių „oversize“ siluetų atgimimą. „Karl Lagerfeld“ prekės ženklas skirtas madai neabejingai auditorijai, kuri ieško aukštos kokybės gaminių. O akinių kolekcijoje yra daugybė naujausių ir ikoniškų detalių, kurios derinamos su naujoviškomis ir aukštųjų technologijų detalėmis bei funkcionaliais metaliniais elementais.

„Karl Lagerfeld“ akinių ir saulės akinių kolekcijose rasite katės akių, kvadratinius ir geometrinių bei apvalios formų akinius. Kiekviena „Karl Lagerfeld“ akinių pora yra meistriškai sukurta, kad kiekvieną kartą būtų užtikrinta geriausia kokybė.

Įsigykite „Karl Lagerfeld“ akinius internetu!

Jūsų patogumui „Karl Lagerfeld“ akinių rėmelius ir saulės akinius rasite „Optikos pasaulis“ internetinėje parduotuvėje.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kur galima įsigyti „Karl Lagerfeld“ prekės ženklo akinių rėmelių ir saulės akinių?

„Karl Lagerfeld“ akinių rėmelių ar saulės akinių galima įsigyti „Optikos pasaulis“ regos ir klausos salonuose visoje Lietuvoje ir internetinėje parduotuvėje www.op.lt

Ar „Karl Lagerfeld“ gamina akinius moterims?

Taip „Karl Lagerfeld“ siūlo akinius tiek vyrams, tiek moterims, o jų akinių stilius pritaikytas įvairiems skoniams ir pageidavimams.

Ar „Karl Lagerfeld“ saulės akiniai turi UV apsaugą?

Taip, „Karl Lagerfeld“ saulės akiniai turi UV apsaugą, kad apsaugotų Jūsų akis nuo žalingų ultravioletinių spindulių.

Ar „Karl Lagerfeld“ gamina poliarizuotus akinius nuo saulės?

Taip, „Karl Lagerfeld“ gamina akinius nuo saulės su poliarizuotais lęšiais, kurie veiksmingai sumažina atspindžius ir padidina regėjimo aiškumą, todėl puikiai tinka lauko veiklai ir vairavimui ryškiomis sąlygomis.