Optikos pasaulis / Kaip išsirinkti klausos aparatą?

Kaip išsirinkti klausos aparatą?

Klausos aparatų paskirtis – padėti turinčiam klausos sutrikimų žmogui mėgautis turtingu garsų pasauliu, kuo aiškiau atkuriant natūralius garsus, gerai girdėti ir todėl jaustis komfortiškai ne tik tylioje, bet ir triukšmingoje aplinkoje. Šiuolaikiniai klausos aparatai skiriasi pagal specifines savybes, pajungimo būdus bei savo dizainu.

social_icon social_icon social_icon

Renkantis klausos aparatą, skirkite tam ypatingą dėmesį, apgalvokite koks Jūsų gyvenimo būdas: mėgstate laiką leisti aktyviai (bendraujate su daugybe žmonių, daug laiko praleidžiate triukšmingose vietose) ar ramiai (daugiausia laiko paleidžiate ramioje namų aplinkoje). Apsvarstę visas smulkmenas aptarkite jas su klausos priežiūros specialistu.

Pagrindiniai parametrai parenkant klausos aparatus:

  • Audiologiniai – įvertinus kokio tipo (neurosensorinisi, kondukcinis, mišrus) ir lygio (nežymus, vidutinis, žymus) yra klausos sutrikimas galima spręsti, kokio stiprumo klausos aparatas reikalingas.
  • Fiziologiniai – padeda įvertinti ausies landos anatominę formą. Taip pat atsižvelgiama į žmogaus poreikius, klausos aparato techninius parametrus, naudojimosi patogumą.

Padėsime išsirinkti klausos aparatą

Profesionalūs „Optikos pasaulio“ klausos priežiūros specialistai, puikiai išmanantys audiologiją, žinantys produkto galimybes bei turintys patirtį klausos aparatų programavime, padės išsirinkti labiausiai Jums tinkantį klausos aparatą, užtikrintį didžiausią jo teikiamą naudą ir maksimalų girdėjimo komfortą.

Išbandykite prieš apsispręsdami

Klausos aparatus galima išbandyti nemokamai savo namų aplinkoje. Taip pat siūlome klausos aparatų nuomą vos nuo 1 € per dieną.

  • slide_item
  • slide_item

Dažniausiai užduodami klausimai

Ar galima išbandyti klausos aparatą prieš įsigyjant?

Taip, „Optikos pasaulio“ regos ir klausos centras suteikia galimybę išbandyti klausos aparatą savo namų aplinkoje.

Kaip išsirinkti klausos aparatą?

Norint išsirinkti geriausiai Jūsų lūkesčius atitinkantį klausos aparatą, rekomenduojame pradėti nuo klausos priežiūros specialisto konsultacijos.

Kaip atliekamas klausos tyrimas?

Klausos tyrimas neskausminga ir trumpa procedūra, kurios metu klausos priežiūros specialistas: įvertina ausies landą atoskopu, patikrina klausą audiometru ir atsižvelgiant į Jūsų poreikius bei klausos būklę aptaria galimus klausos reabilitacijos būdus.