JOOP

„JOOP!“ – tai garsus Vokietijos kosmetikos, rūbų, aksesuarų bei avalynės prekinis ženklas, sukurtas dizainerio Wolfgang Joop 1986 metais Hamburge. „JOOP!“ kompanija kūria rūbus moterims, vyrams, vaikams, taip pat namų apyvokos daiktus. Įdomus faktas: Wolfgang Joop savo prekinį ženklą atskyrė nuo savo pavardės pridėdamas prekiniam ženklui šauktuką. Garsus visame pasaulyje yra „JOOP!“ kvepalų asortimentas, kurie JAV rinkoje pasirodė New York mados savaitėje 1987 m. ir taip išpopuliarėjo visame pasaulyje.

WWW.Joop.COM

Tamsiaplaukė moteris su juodais JOOP! akinių rėmeliais

„JOOP!“ akiniai ir saulės akiniai įkūnija prekės ženklo misiją derinti nesenstančią eleganciją su šiuolaikinėmis tendencijomis. Jų akinių kolekcijos demonstruoja harmoningą klasikinių elementų ir pažangiausio dizaino sintezę, užtikrinančią, kad nešiotojai ne tik mėgausis aiškiu regėjimu, bet ir sukurs išskirtinį mados pareiškimą.

Nuo ikoniškųjų aviatorių iki drąsių didelių „oversize“ rėmelių – „JOOP!“ nuolat stebina ir džiugina savo klientus įvairiomis formomis ir stiliais, atitinkančiais visus pageidavimus. Nesvarbu, ar ieškote minimalistinių akinių rėmelių, ar išraiškingai puoštų akinių nuo saulės, Joop! turi akinius, atitinkantį jūsų estetinius pojūčius. „JOOP“ – tai mados ir išskirtinumo elegancija tiek vyrams, tiek moterims. Tapkite jos dalimi!

Dažniausiai užduodami klausimai

Kur galima įsigyti „JOOP!“ prekės ženklo akinių rėmelių ir saulės akinių?

„JOOP!“ akinių rėmelių ar saulės akinių galima įsigyti „Optikos pasaulis“ regos ir klausos salonuose visoje Lietuvoje ir internetinėje parduotuvėje www.op.lt

Ar „JOOP!“ gamina akinius moterims?

Taip „JOOP!“ siūlo akinius tiek vyrams, tiek moterims, o jų akinių stilius pritaikytas įvairiems skoniams ir pageidavimams.

Ar „JOOP!“ saulės akiniai turi UV apsaugą?

Taip, „JOOP!“ saulės akiniai turi UV apsaugą, kad apsaugotų Jūsų akis nuo žalingų ultravioletinių spindulių.

Ar „JiOOP!“ gamina poliarizuotus akinius nuo saulės?

Taip, „JOOP!“ gamina akinius nuo saulės su poliarizuotais lęšiais, kurie veiksmingai sumažina atspindžius ir padidina regėjimo aiškumą, todėl puikiai tinka lauko veiklai ir vairavimui ryškiomis sąlygomis.