Optikos pasaulis / Jimmy Choo

„Jimmy Choo“ – pasaulyje pripažintas prekės ženklas, kurį 1996 m., įkūrė avalynės dizaineris Jimmy Choo, Sandra Choi ir Tamara Mellon. „Jimmy Choo“ prekės ženklo istorija prasidėjo, kai devintojo dešimtmečio pradžioje batsiuvys Jimmy Choo atidarė pagal užsakymą gaminamų batų butiką Londone. Šiandien moteriški batai išlieka pagrindine prekių pasiūla, kartu su rankinėmis, smulkiais odiniais gaminiais, kaklaskarėmis, akiniais nuo saulės, akiniais, diržais, kvepalais ir vyriškais batais.

WWW.Jimmychoo.COM

Stilinga jauna moteris su Jimmy Choo akiniais

„Jimmy Choo“ akinių kolekcija demonstruoja išraiškingus stilius ir rafinuotus siluetus, leidžiančius jūsų asmenybei spindėti. Prabangus akinių rėmelių dizainas apima išskirtinį „Jimmy Choo“ stilių – drąsias formas, sodrias spalvas, žėrinčius papuošimus ir neįtikėtinas tekstūras. Šis prekės ženklas neįprastai paįvairina klasikinius rėmus, pateikia rafinuotus siluetus su gausiais akcentais ir suteikia elegantišką stilių – net ir subtiliausiose akinių formose yra smulkių detalių. Akinių rėmelių ir saulės akinių kolekcijose – įvairūs plastikinių ir metalinių rėmelių atspalvių akcentai, žvilgantys kristalai ir įmantrios formos.

Nors daugelis akinių gamintojų kuria akinius iš plastiko ar metalo, „Jimmy Choo“ nevaržo savo kūrybinės dvasios. Akinių rėmelių ir saulės akinių kolekcijose galite sutikti ir audinio, dirbtinio kailio interpretacijų, suteikiančios dramatišką efektą. Vintažinis stilius dažnai įkvepia „Jimmy Choo“ dizainą, tačiau šiuolaikinė įtaka yra neabejotina.

Įsigykite „Jimmy Choo“ akinius internetu!

Jūsų patogumui „Jimmy Choo“ akinių rėmelius ir saulės akinius rasite „Optikos pasaulis“ internetinėje parduotuvėje.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kur galima įsigyti „Jimmy Choo“ prekės ženklo akinių rėmelių ir saulės akinių?

„Jimmy Choo“ akinių rėmelių ar saulės akinių galima įsigyti „Optikos pasaulis“ regos ir klausos salonuose visoje Lietuvoje ir internetinėje parduotuvėje www.op.lt

Ar „Jimmy Choo“ gamina akinius moterims?

Taip „Jimmy Choo“ siūlo akinius tiek vyrams, tiek moterims, o jų akinių stilius pritaikytas įvairiems skoniams ir pageidavimams.

Ar „Jimmy Choo“ saulės akiniai turi UV apsaugą?

Taip, „Jimmy Choo“ saulės akiniai turi UV apsaugą, kad apsaugotų Jūsų akis nuo žalingų ultravioletinių spindulių.

Ar „Jimmy Choo“ gamina poliarizuotus akinius nuo saulės?

Taip, „Jimmy Choo“ gamina akinius nuo saulės su poliarizuotais lęšiais, kurie veiksmingai sumažina atspindžius ir padidina regėjimo aiškumą, todėl puikiai tinka lauko veiklai ir vairavimui ryškiomis sąlygomis.