JAGUAR

JAGUAR – garsus britų prekinis ženklas nuo 1922 m. gaminantis rafinuotus aukščiausios klasės segmento automobilius. Prieš daugelį metų „JAGUAR“ padarė šuolį į mados pasaulį ir sportinį bei elegantišką savo automobilių stilių perkėlė į savo akinių kolekciją.

WWW.menrad.de

Vyras su Jaguar akiniais

JAGUAR“ akinių rėmelių ir saulės akinių kolekcijos atspindi unikalią „JAGUAR“ sportinio automobilio eleganciją ir veržlumą. Kolekcijas apibūdina automobilio ir akinių dizaino interpretacijos, pavyzdžiui, anglies pluošto detalės, medžio tekstūra ir interjero medžiagos.

„JAGUAR“ akinius nesunkiai atpažinsite, nes dauguma yra priglundantys, solidūs, dominuoja masyvios formos, matiniai atspalviai ir, žinoma, jaguaro logotipas. „JAGUAR“ – tai išskirtinis stilius, jėga ir tobulas komfortas kiekvienam vyrui!

Dažniausiai užduodami klausimai

Kur galima įsigyti „Jaguar“ prekės ženklo akinių rėmelių ir saulės akinių?

„Jaguar“ akinių rėmelių ar saulės akinių galima įsigyti „Optikos pasaulis“ regos ir klausos salonuose visoje Lietuvoje ir internetinėje parduotuvėje www.op.lt

Ar „Jaguar“ gamina akinius?

Taip, „Jaguar“ akinių kolekcijose derinamos naujausios akinių technologijos ir unikalus dizainas, kad būtų sukurti modernūs ir sportiški akinių rėmeliai ir akiniai nuo saulės.

Ar „Jaguar“ saulės akiniai turi UV apsaugą?

Taip, „Jaguar“ saulės akiniai turi UV apsaugą, kad apsaugotų Jūsų akis nuo žalingų ultravioletinių spindulių.

Kur gaminami „Jaguar“ akinių rėmeliai ir saulės akiniai?

„Jaguar“ akinių rėmelius ir saulės akinius kuria bei gamina Vokietijoje įsikūrusi „Menrad“ įmonė.