Optikos pasaulis / Isabel Marant

„Isabel Marant“ yra garsus prancūzų mados prekės ženklas, garsėjantis prašmatniais ir bohemos įkvėptais dizainais. 1994 m. įkurtas to paties pavadinimo dizainerės Isabel Marant, prekės ženklas sulaukė pripažinimo pasaulyje dėl savo paryžietiškos elegancijos ir ramios miesto estetikos sintezės. „Isabel Marant“ kolekcijoms būdingas prabangių audinių derinys, laisvi siluetai ir neperspaustas rafinuotumas.

www.ISABELMARANT.com

Moteris su Isabel Marant saulės akiniais

„Isabel Marant“ akinių kolekcijos įkūnija lengvą, rafinuotumą ir universalų stilių, už kurį ir garsėja Isabel Marant. Didelį dėmesį skirdami kokybiškam meistriškumui ir atskiroms detalėms, „Isabel Marant“ siūlo rėmelius, kurie patiks tiems, kurie ieško madingų aksesuarų. Šiuose dizainuose harmoningai sugyvena klasikiniai ir šiuolaikiniai elementai, užtikrindami, kad jie be vargo papildys įvairius mados ansamblius ir individualų požiūrį į madą.

„Isabel Marant“ akinių rėmelių ir saulės akinių kolekcijos dažnai pasižymi klasikinėmis formomis, tokiomis kaip katės akių, apvalūs ir kvadratiniai rėmeliai, o spalvų paletė apima neutralius ir prislopintus atspalvius, atspindinčius prekės ženklo pabrėžiamą subtilų rafinuotumą. „Isabel Marant“ akiniai atspindi dizainerio pomėgį maišyti tekstūras ir raštus, rėmeliai yra eklektiški ir rafinuoti, todėl jie yra esminis aksesuaras tiems, kurie vertina išskirtinę prekės ženklo estetiką.

Įsigykite „Isabel Marant“ akinius internetu!

Jūsų patogumui „Isabl Marant“ akinių rėmelius ir saulės akinius rasite „Optikos pasaulis“ internetinėje parduotuvėje.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kur galima įsigyti „Isabel Marant“ prekės ženklo akinių rėmelių ir saulės akinių?

„Isabel Marant“ akinių rėmelių ar saulės akinių galima įsigyti „Optikos pasaulis“ regos ir klausos salonuose visoje Lietuvoje ir internetinėje parduotuvėje www.op.lt

Ar „Isabel Marant“ akiniai nuo saulės turi UV apsaugą?

Taip, „Isabel Marant“ saulės akiniai turi UV apsaugą, kad apsaugotų Jūsų akis nuo žalingų ultravioletinių spindulių.

Ar „Isabel Marant“ kuria ir vyriškus ir moteriškus akinius?

Taip, „Isabel Marant“ kuria akinius, kurie tinka tiek vyrams, tiek moterims, kurių stiliai tinka įvairiems poreikiams.

Kokios medžiagos dažniausiai naudojamos „Isabel Marant“ akinių rėmeliuose ir saulės akiniuose?

„Isabel Marant“ akinių rėmeliai ir saulės akiniai sukurti naudojant aukščiausios kokybės medžiagas, tokias kaip acetatas, metalas, aukštos kokybės plastikas.

Kaip valyti ir prižiūrėti „Isabel Marant“ akinius?

Norėdami išvalyti „Isabel Marant“ akinius, naudokite akinių lęšių skystį ir mikropluošto šluostę. Nenaudokite abrazyvinių medžiagų, kurios galėtų subraižyti lęšius ar rėmelius. Nenaudojamus akinius laikykite apsauginiame dėkle, kad jų nesugadintumėte.