KONKURSAS! (BAIGĖSI)

Stilius Jūsų akims!  Dalyvaukite konkurse ir kas savaitę laimėkite 100€ vertės „Optikos pasaulio“ dovanų čekį naujiems akiniams įsigyti!

Moteris fotografuojasi instagramo konkursui, kurio prizas 100€ dovanų čekis

Nusifotografuokite su turimais arba išsirinktais akinių rėmeliais / saulės akiniais, pasidalinkite nuotrauka savo Instagram paskyroje ir dalyvaukite žaidime!

Taisyklės labai paprastos:

 1. Tapkite https://www.instagram.com/optikos_pasaulis/  paskyros sekėju spausdami „sekti“ (follow).
 2. Nusifotografuokite su jau turimais ar išsirinktais akinių rėmeliais ar saulės akiniais.
 3. Įkelkite nuotrauką į savo Instragram paskyrą, nuotraukoje pažymėkite @optikospasaulis, uždėkite grotažymes (haštagus) #Optikospasaulis, #StiliusAkims ir pasidalinkite ja įraše ir istorijose (story).
 4. Kas savaitę burtų keliu bus renkamas nugalėtojas, kuriam atiteks 100€ „Optikos pasaulio“ dovanų čekis. Vykstant konkursui, Jūsų Instagram paskyra turi būti viešai matoma (negali būti privati).
 5. Nugalėtojas bus skelbiamas kiekvieną pirmadienį „Optikos pasaulio“ Instagram paskyroje.
 6. Žaidimo prizai atsiimami atvykstant į nurodytą „Optikos pasaulio ” saloną. Laimėtojai dėl prizo su organizatoriumi susisiekia socialiniame tinkle, parašydami privačią žinutę. Jei laimėtojai nesusisiekia su organizatoriumi per mėnesį nuo laimėjimo paskelbimo pradžios, jie neteka teisės į prizą.
 7. Žaidimo vykdymo ir prizų administravimo tikslu, prizų laimėtojai privalo organizatoriams pateikti savo vardą, pavardę. Jei laimėtojai nesutinka pateikti šių duomenų ir nesutinka su tokių duomenų tvarkymu, jie netenka teisės į prizą.
 8. Asmens duomenų valdytojas ir tvarkytojas žaidime yra UAB „Pasaulio optika“. Visa asmeninė informacija yra laikoma visiškai konfidencialia ir neperduodama tretiesiems asmenims.
 9. Žaidime nedalyvauja kitus dalyvius ar visuomenę žeidžiančios nuotraukos ir komentarai. Žaidimo organizatoriai turi teisę bet kuriuo metu išbraukti dalyvį iš žaidimo, jei nustatoma, kad nesilaikoma žaidimo taisyklių.
 10. Žaidime negali dalyvauti organizatoriaus darbuotojai ir jų šeimos nariai (tėvai, vaikai, sutuoktiniai, broliai, seserys).
 11. Konkursas vyksta iki 2021 09 30 , organizatoriai pasilieka teisę keisti konkurso sąlygas.

Su Optikos pasauliu svajonės virsta realybe!