Optikos pasaulis / Hugo Boss

Hugo Boss“ – prekės ženklas pradėtas kurti XX a. septintajame dešimtmetyje Vokietijoje, nors bendrovė aukštos kokybės vyriškus drabužius gamina nuo 1924 m. „Hugo Boss“ jau beveik šimtmetį garsėja kokybe ir stiliumi, nustatydamas aukštus ne tik drabužių, bet aksesuarų standartus.

WWW.hugoboss.COM

Vidutinio amžiaus vyras su Hugo Boss akiniais

Hugo Boss“ nuo 1989 m. gamina akinius, įskaitant akinius nuo saulės. Kiekvienas šios kolekcijos rėmelis atspindi klasikinio dizaino esmę, išsiskiriančią šiuolaikišku modernumu ir išliekančiu žavesiu. Pagaminti iš aukščiausios kokybės medžiagų, tokių kaip acetatas ir nerūdijantis plienas, „Hugos Boss“ rėmai yra ne tik madingi, bet ir patikimi bei patogūs, užtikrinantys ilgalaikę ir malonią nešiojimo patirtį. Ikoninis „Hugo Boss“ logotipas, subtiliai integruotas į daugybę rėmelių, suteikia akiniams išskirtinumo ir rafinuotumo elemento bei tarnauja, kaip nepriekaištingos mados simbolis.

„Hugo Boss“ akinių kolekcijoje rasite įvairių stilių akinių vyrams ir moterims, kurie padės jūsų kasdieniam garderobui suteikti rafinuotą išvaizdą. Nesvarbu, ar esate ilgametis šio prekės ženklo gerbėjas, ar ne, tyrinėdami „Hugo Boss“ akinių kolekciją, galite atrasti nesenstančios mados pasaulį, kuriame kiekviena detalė yra kruopščiai sukurta, kad atitiktų aukščiausius meistriškumo standartus. Pairinkę „Hugo Boss“ akinius nešiojate ne tik akinius – kiekviename savo kelionės žingsnyje demonstruojate ilgalaikį stilių ir prabangą.

Įsigykite „Hugo Boss“ akinius internetu!

Jūsų patogumui „Hugo Boss“ akinių rėmelius ir saulės akinius rasite „Optikos pasaulis“ internetinėje parduotuvėje.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kur galima įsigyti „Hugo Boss“ prekės ženklo akinių rėmelių ir saulės akinių?

„Hugo Boss“ akinių rėmelių ar saulės akinių galima įsigyti „Optikos pasaulis“ regos ir klausos salonuose visoje Lietuvoje ir internetinėje parduotuvėje www.op.lt

Kuo išskirtinis „Hugo Boss“ prekinis ženklas?

„Hugo Boss“ garsėja rafinuotomis ir šiuolaikiškomis akinių kolekcijomis, kuriose dera modernus dizainas, aukštos kokybės medžiagos ir dėmesys detalėms.

Ar „Hugo Boss“ saulės akiniai turi UV apsaugą?

Taip, „Hugo Boss“ saulės akiniai turi UV apsaugą, kad apsaugotų Jūsų akis nuo žalingų ultravioletinių spindulių.

Ar „Hugo Boss“ gamina poliarizuotus akinius nuo saulės?

Taip, „Hugo Boss“ gamina akinius nuo saulės su poliarizuotais lęšiais, kurie veiksmingai sumažina atspindžius ir padidina regėjimo aiškumą, todėl puikiai tinka lauko veiklai ir vairavimui ryškiomis sąlygomis.