Optikos pasaulis / Harley Davidson

Harley Davidson

„Harley Davidson“ – turbūt vienas iš labiausiai atpažįstamų prekinių ženklų pasaulyje. „Harley Davidson“ istorija prasidėjo kai 1903 m. Viljamas Harlis kartu su Artūru, Viljamu ir Valteriu Deividsonais Jungtinėse Amerikos Valstijose nedideliame Milvokio valstijos kieme sukonstravo pirmus tris motociklus. Inovacijos ir vaizduotė „Harley Davidson“ pavertė geidžiamiausiu motociklų ir gyvenimo būdo prekės ženklu pasaulyje.

WWW.HARLEY-DAVIDSON.COM

Vyras su Harley Davidson akiniais

Harley Davidson“ tai stiprybę ir kūrybiškumą žadinantis vardas, šio prekės ženklo akiniai išsiskiria drąsiu, madingu stiliumi. „Harley Davdison“ akiniai ir saulės akiniai yra skirti vyrams, moterims ir vaikams, ir visi jie pasižymi tokia pat tvirta kokybe ir išskirtiniu meistriškumu, kuriuo garsėja šis motociklų gamintojas.

„Harley Davidson“ į savo akinių ir saulės akinių kolekcijas perkelia tą patį kultinio amerikietiško stiliaus pojūtį, kuris skatina aistrą ir spinduliuoja eleganciją jų motocikluose. Kolekcijose rasite akinius pagamintus iš lankstaus atminties metalo, nerūdyjančio plieno, su poliarizuotais lęšiais ir įmantriomis detalėmis, atspindinčiomis aktyvų gyvenimo būdą, kurį taip aktyviai propaguoja „Harley Davidson“.

Įsigykite „Harley Davidson“ akinius internetu!

Jūsų patogumui „Harley Davidson“ akinių rėmelius ir saulės akinius rasite „Optikos pasaulis“ internetinėje parduotuvėje.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kur galima įsigyti „Harley Davidson“ prekės ženklo akinių rėmelių ir saulės akinių?

„Harley Davidson“ akinių rėmelių ar saulės akinių galima įsigyti „Optikos pasaulis“ regos ir klausos salonuose visoje Lietuvoje ir internetinėje parduotuvėje www.op.lt

Ar „Harley Davidson“ gamina akinius moterims?

Taip „Harley Davidson“ siūlo akinius tiek vyrams, tiek moterims, o jų akinių stilius pritaikytas įvairiems skoniams ir pageidavimams.

Ar „Harley Davidson“ saulės akiniai turi UV apsaugą?

Taip, „Harley Davidson“ saulės akiniai turi UV apsaugą, kad apsaugotų Jūsų akis nuo žalingų ultravioletinių spindulių.

Ar „Harley Davidson“ gamina poliarizuotus akinius nuo saulės?

Taip, „Harley Davidson“ gamina akinius nuo saulės su poliarizuotais lęšiais, kurie veiksmingai sumažina atspindžius ir padidina regėjimo aiškumą, todėl puikiai tinka lauko veiklai ir vairavimui ryškiomis sąlygomis.

Kaip prižiūrėti ir valyti „Harley Davidson“ akinius?

Norėdami išvalyti „Harley Davidson“ akinius, naudokite akinių lęšių skystį ir mikropluošto šluostę. Nenaudokite abrazyvinių medžiagų, kurios galėtų subraižyti lęšius ar rėmelius. Nenaudojamus akinius laikykite apsauginiame dėkle, kad jų nesugadintumėte.