GUESS

„GUESS“ – 1981 m. Jungtinėse Amerikos Valstijose pradėjo veiklą, kaip džinsų gamintoja ir sparčiai bei sėkmingai išaugo iki visame pasaulyje pripažinto prekės ženklo. Šiandien „GUESS“ kuria ir parduoda aksesuarus ir drabužių kolekcijas ne tik vyrams ir moterims, bet ir vaikams. „GUESS“ akinių rėmelių ir saulės akinių kolekcijos įkūnija jaunatvišką ir drąsų pietų Kalifornijos gyvenimo būdą.

WWW.GUESS.com

Jaunatviškos merginos su Guess saulės akiniais.

GUESS“ akinių kolekcija atspindi aistrą šiuolaikiniam pietų Kalifornijos valstijos gyvenimo būdui ir nuotykių kupiną, jaunatvišką ikoninio džinsinio stiliaus pirmtako dvasią. Akinių rėmelių ir akinių nuo saulės kolekcijos kuriamos jaunatviškam, spalvingam ir seksualiam vartotojui, kuris turi išskirtinį stilių bei požiūrį į madą.

„GUESS by Marciano“ prekės ženklo akiniai seka „GUESS“ rūbų ir aksesuarų stiliaus pavyzdžiu, kurie yra mados priešakinėse pozicijose. Ši šiuolaikinė kolekcija sukurta moteriai, kuri yra drąsiai seksuali, mėgsta pažangų stilių ir žavesį kasdieniame gyvenime. „GUESS by Marciano“ išsiskiria ne tik aukštosios mados dizainu, prabanga, aukšta kokybe, bet ir precizišku dėmesiu smulkiausioms detalėms. Suteikite savo garderobui postūmį su „GUESS“ akinių rėmeliais bei saulės akiniais.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kur galima įsigyti „Guess“ ženklo akinių rėmelių saulės akinių?

„Guess“ akinių rėmelių ar saulės akinių galima įsigyti „Optikos pasaulis“ regos ir klausos salonuose visoje Lietuvoje ir internetinėje parduotuvėje www.op.lt

Ar „Guess“ akiniai skirti tik moterims?

„Guess“ kuria akinius ir saulės akinius ne tik moterims, bet ir vyrams. Taip pat kolekcijose yra universalių „unisex“ modelių, tinkančių abiems lytims.

Koks „Guess“ akinių skiriamasis braižas?

„Guess“ akinių rėmelių ir saulės akinių kolekcijos išsiskiria savo ryškiais logotipais, išskirtiniais raštais ir dėmesį patraukiančiomis detalėmis. „Guess“ akinių išsiskirtinumas – drąsūs ir šiuolaikiški deriniai.

Kuo skiriasi „Guess“ akinių kolekcija nuo „Guess by Marciano“?

„Guess by Marciano“ yra „Guess“ akinių rėmelių ir saulės akinių kolekcijos papildinys. „Guess by Marciano“ akinių kolekcijos pasižymi išskirtiniu dizainu, rafinuotumu bei naudojamomis medžiagomis.

Kaip valyti ir prižiūrėti „Guess“ akius?

Norėdami išvalyti „Guess“ akinius, naudokite akinių lęšių skystį ir mikropluošto šluostę. Nenaudokite abrazyvinių medžiagų, kurios galėtų subraižyti lęšius ar rėmelius. Nenaudojamus akinius laikykite apsauginiame dėkle, kad jų nesugadintumėte.