PREKINIS ŽENKLAS — GUESS

Guess
Guess

1981 m. Jungtinėse Amerikos Valstijose GUESS pradėjo veiklą kaip džinsų komponija ir sparčiai bei sėkmingai išaugo iki pasaulinio prekės ženklo. Šiandien GUESS kuria ir parduoda aksesuarus ir drabužių kolekcijas vyrams, moterims ir vaikams.

GUESS akinių rėmeliai ir akiniai nuo saulės siūlomi jaunatviškam, spalvingam, ir seksualiam vartotojui. Ši kolekcija yra originali, šviežia, naujoviško dizaino ir ji tinka jauniems vyrams ir moterims, turintiems įdomų ir individualų stilių bei požiūrį į madą. GUESS akinių kolekcija yra provokuojanti ir seksuali, bet elegantiška.

GUESS BY MARCIANO

Guess by Marciano
GUESS by Marciano prekės ženklo akiniai seka GUESS rūbų ir aksesuarų stiliaus pavyzdžiu, kurie yra mados priešakinėse pozicijose. Ši šiuolaikinė kolekcija suprojektuota moteriai, kuri yra drąsiai seksuali, mėgsta pažangų stilių ir žavesį kasdieniame gyvenime. GUESS by Marciano akinių kolekcija siūlo pasirinkimą tinkantį ryto susitikimui ofise ir pasimatymo kokteiliui vakare.

GUESS by Marciano išsiskiria ne tik aukštosios mados dizainu, prabanga, aukšta kokybe, bet ir precizišku dėmesiu smulkiausioms detalėms.

http://www.guess.com/
Guess by Marciano

DAUGIAU INFORMACIJOS
Akinių rėmelių prekių ženklai
Saulės akinių prekių ženklai