GUCCI

„GUCCI“ – vienas žinomiausių prekinių ženklų pasaulyje įkurtas 1921 m. Italijos mieste Florencijoje. Šis ženklas jau seniai tapo itališkos prabangos, elegancijos bei subtilumo simboliu. Autentiškas „GUCCI“ stilius kuriamas derinant istorinį paveldą ir modernumą, meistrų rankų darbą ir inovacijas, naujausias mados tendencijas ir rafinuotumą.

WWW.gucci.com

Moteris su masyviais Gucci saulės akiniais

Per dešimtmečius „GUCCI“ italų mados namai susikūrė savo reputaciją, remdamiesi absoliučiu atsidavimu naujovėms, o jų dizaineriai nuolat lemia pasaulines tendencijas. Ne išimtis ir akinių sritis, kurioje šis novatoriškas prekės ženklas nuo 1960-ųjų peržengia ribas.tai „GUCCI“ mados namų stiliaus ir tradicijų atkartojimas akinių rėmeliuose ir akiniuose nuo saulės. Dominuoja vintažo stilius, elegantiškos formos, prabangūs dekoro elementai, solidūs, tačiau netikėti spalvų deriniai.

„Gucci“ akinių kolekcijoje rasite įvairių stilių rėmelių, kurie patiks išrankaus skonio vyrams ir moterims. Nuo aukščiausios klasės mados iki linksmų ir madingų rėmelių stilių, „GUCCI“ akiniai pasižymi jaunatvišku, drąsiu ir išskirtiniu patrauklumu. Šie dizainerio akiniai pagaminti Italijoje, naudojant aukštos kokybės medžiagas ir skiriant ypatingą dėmesį detalėms. „GUCCI“ akiniai skirti tiems, kurie ne tik dievina šį prekės ženklą, bet ir nori atrodyti nepriekaištingai.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kur galima įsigyti „Gucci“ prekės ženklo akinių rėmelių ir saulės akinių?

„Gucci“ akinių rėmelių ar saulės akinių galima įsigyti „Optikos pasaulis“ regos ir klausos salonuose visoje Lietuvoje ir internetinėje parduotuvėje www.op.lt

Kuo išsiskiria „Gucci“ požiūris į akinių dizainą?

„Gucci“ akinių dizaino filosofija sujungia tradicinę eleganciją ir šiuolaikines tendencijas, todėl akinių rėmeliai dvelkia prabanga ir individualumu. Naudojant unikalias medžiagas ir įmantrias detales kuriami išties išskirtiniai akiniai.

Kokios medžiagos dažniausiai naudojamos „Gucci“ akiniams?

„Gucci“ sakinių rėmeliams sukurti dažnai naudojamas aukštos kokybės acetatas, metalas ir naujoviškos medžiagos, kurios suderina patvarumą ir rafinuotumą, užtikrindamos ilgalaikį komfortą ir stilių.

Kur gaminami „Gucci“ akinių rėmeliai ir saulės akiniai?

„Gucci“ akiniai gaminami įvairiose pasaulio vietose, įskaitant Italiją ir Japoniją. Ypač svarbus vaidmuo “Gucci” akinių gamyboje tenka Italijai, nes ji atitinka itališką prekės ženklo paveldą ir aukštos kokybės meistrų reputaciją. Japonijoje gaminami titaniniai “Gucci” akinių rėmeliai ir saulės akiniai.