GANT

„GANT“ yra originalus amerikietiškas gyvenimo būdo prekės ženklas, pasižymintis europietišku rafinuotumu, siūlantis aukščiausios kokybės drabužius, aksesuarus vyrams, moterims ir vaikams. Įmonės vertybės grindžiamos autentišku Amerikos rytinės pakrantės paveldu, kurio ištakos siekia 1949 m., kai Niu Heivene, Konektikuto valstijoje, buvo pradėtas kurti prekės ženklas. Nuo to laiko GANT išplėtė savo veiklą visame pasaulyje. Šiandien „GANT“ kuria viską – nuo sportinių paltų iki megztinių, išlaikydamas kokybės, charakterio ir svarbiausia, tobulų marškinių reputaciją.

WWW.GANT.com

Vyras ir moteris su Gant saulės akiniais

„GANT“ akinių kolekcija – išskirtinai šiuolaikiška ir stilinga su nesenstančios klasikos elementais. Modernios formos ir sodrios spalvos įkvėptos vintažinių akcentų derinamos taip, kad tiktų ir vyrams ir moterims. „GANT“ akinių rėmeliai ir saulės akiniai sukurti kasdieniam nešiojimui: pagaminti pagal griežtus standartus iš aukštos kokybės medžiagų, todėl šie akiniai tarnaus ilgai.

„GANT“ akinių rėmelių ir akinių nuo saulės kolekcijose dominuoja retro stilius ir individualumas, funkcionalumas ir modernumas. Akiniai yra patogūs, kasdieniai, neįpareigojantys. Subtilus prekės ženklo ir logotipo detalės užtikrina, kad kiekvienas stilius išliktų autentiškas amerikietiškam paveldui su europietiško rafinuotumo prieskoniu.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kur galima įsigyti „Gant“ prekinio ženklo akinių rėmelių ir saulės akinių?

„Gant“ akinių rėmelių ar saulės akinių galima įsigyti „Optikos pasaulis“ regos ir klausos salonuose visoje Lietuvoje ir internetinėje parduotuvėje www.op.lt

Ar „Gant“ akiniai ir saulės akiniai kuriami tik vyrams?

„Gant“ akinius ir saulės akinius kuria ne tik vyrams ir moterims, bet ir vaikams. Kolekcijos sukurtos neįpareigojančiam kasdieniam nešiojimui.

Ar „Gant“ saulės akiniai turi UV apsaugą?

Taip, visi „Gant“ saulės akiniai turi UV apsaugą, kad apsaugotų Jūsų akis nuo žalingų ultravioletinių spindulių.

Kokio stiliaus akinių rėmelius ir saulės akinius kuria „Gant“?

„Gant“ akinių rėmelių ir saulės akinių kolekcijose dominuoja sodrios spalvos įkvėptos vintažinių akcentų, klasikinės akinių formos subtiliai sumodernintos, akiniai neįpareigojantys bei tinkantys kasdieniam nešiojimui.

Kas yra „Gant“?

„Gant“ yra garsus amerikiečių drabužių prekės ženklas, žinomas dėl savo nesenstančio ir “preppy” stiliaus. Jie siūlo platų mados gaminių asortimentą, įskaitant drabužius, aksesuarus ir akinius.