FENDI

„Fendi“ – legendiniai mados namai, kurių istorija skaičiuoja jau beveik šimtą metų – visada pasižymėjo išskirtiniu itališku meistriškumu ir novatoriškais įgūdžiais. 1925 m. Romoje Adelės ir Edoardo Fendi įkurtas prekės ženklas greitai tapo vienu prestižiškiausių tarptautinėje prabangos rinkoje. Šių Romos mados namų istorija visada buvo rafinuotumo ir eksperimentų sinonimas.

WWW.fendi.COM

Moteris su juodais ir rudais Fendi akinių rėmeliais

Fendi“ akiniai yra unikalus itališkos prabangos ir avangardinio dizaino derinys, todėl jie yra išskirtinis prekės ženklas mados pasaulyje. „Fendi“ akinių rėmelių ir saulės akinių kolekcijos sukurtos mėgstantiems derinti klasiką su netikėtomis ir drąsiomis detalėmis, rafinuotos ir madingos, tačiau išskirtinės, o jų dėvimos formos praturtintos sudėtingomis „Fendi“ detalėmis.

„Fendi“ akinių rėmelių ir sualės akinių asortimente siūlomi klasikiniai siluetai, įskaitant kvadrato, drugelio, katės akių ir ovalo, bet perkurti šiuolaikiškai. Akinių rėmeliai ir akiniai nuo saulės – nuo elegantiškų iki itin efektingų, visi jie puošti „Fendi“ motyvu. Drąsūs acetato rėmeliai yra klasikinių spalvų, t. y. smėlio, havanos ir juodos. Taigi, jei norite pačiam santūriausiam įvaizdžiui suteikti prabangos atspalvį, patikėkite tai „Fendi“.

Įsigykite „Fendi“ akinius internetu!

Jūsų patogumui „Fendi“ akinių rėmelius ir saulės akinius rasite „Optikos pasaulis“ internetinėje parduotuvėje.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kur galima įsigyti „Fendi“ prekės ženklo akinių rėmelių ir saulės akinių?

„Fendi“ akinių rėmelių ar saulės akinių galima įsigyti „Optikos pasaulis“ regos ir klausos salonuose visoje Lietuvoje ir internetinėje parduotuvėje www.op.lt

Kuo išskirtinis „Fendi“ prekinis ženklas?

„Fendi“ garsėja prabangiomis ir madingomis akinių kolekcijomis, žinomomis dėl naujoviško dizaino, aukštos kokybės medžiagų ir kultinio prekės ženklo.

Ar „Fendi“ saulės akiniai turi UV apsaugą?

Taip, „Fendi“ saulės akiniai turi UV apsaugą, kad apsaugotų Jūsų akis nuo žalingų ultravioletinių spindulių.

Ar „Fendi“ gamina poliarizuotus akinius nuo saulės?

Taip, „Fendi“ gamina akinius nuo saulės su poliarizuotais lęšiais, kurie veiksmingai sumažina atspindžius ir padidina regėjimo aiškumą, todėl puikiai tinka lauko veiklai ir vairavimui ryškiomis sąlygomis.

Kaip valyti ir prižiūrėti „Fendi“ akinius?

Norėdami išvalyti „Fendi“ akinius, naudokite akinių lęšių skystį ir mikropluošto šluostę. Nenaudokite abrazyvinių medžiagų, kurios galėtų subraižyti lęšius ar rėmelius. Nenaudojamus akinius laikykite apsauginiame dėkle, kad jų nesugadintumėte.