Optikos pasaulis / Dolce & Gabbana

DOLCE & GABBANA

„DOLCE & GABBANA“ garsūs italų mados namai, kuriuos 1985 m. įkūrė Domenico Dolce ir Stefano Gabbana, yra prabangos, ekstravagancijos ir nesenstančio itališko stiliaus žavesio simbolis. Prekės ženklo kolekcijos apima aukštąją madą, gatavus drabužius, aksesuarus, kvepalus ir akinius – visa tai dvelkia rafinuotumu ir prabanga. „Dolce & Gabbana“ atsidavimas meistriškumui ir dėmesys detalėms akivaizdus iš gausiai puoštų drabužių, dažnai puoštų įmantriais nėriniais, puošniais siuvinėjimais ir ryškiais raštais.

www.DOLCEGABBANA.com

Moteris ir vyras su Dolce & Gabbana akiniais

„DOLCE & GABBANA“ akiniai įkūnija itališkos prabangos ir stiliaus viršūnę, kiekvienas rėmas yra šedevras, atspindintis gilų prekės ženklo dėkingumą už itališką paveldą. „Dolce & Gabbana“ dizaineriai itin didelę reikšmę teikia rėmelių dizainui, kuris atspindi drąsią ir jausmingą prekės ženklo estetiką. Jų saulės akinių kolekcijos dažnai pasižymi dideliais rėmeliais, puošmenomis ir puošniomis detalėmis, sukuriančiomis dramatišką ir aukštosios mados pojūtį. Tiems, kurie ieško akinių rėmelių, „Dolce & Gabbana“ siūlo akinius, kuriuose susilieja klasikiniai ir šiuolaikiniai elementai, suteikiantys universalumo ir vizualinio aiškumo.

„DOLCE & GABBANA“ akinių rėmelių ir saulės akinių stilių įvairovė yra didžiulė – nuo ​​nesenstančių aviatorių iki katės akių, kvadratinių ir apvalių rėmelių. Prekės ženklo atsidavimas kokybei yra akivaizdus: naudojamos aukščiausios kokybės medžiagos, užtikrinančios ilgaamžiškumą ir komfortą. Dėl ikoniškojo „Dolce & Gabbana“ akinių rėmelių stiliaus jie ypač populiarūs tarp moterų, tačiau „Optikos pasaulis“ siūlo visą „Dolce & Gabbana“ akinių ir saulės akinių pasirinkimą tiek moterims, tiek vyrams, įskaitant visus legendinius perkamiausius modelius ir naujausius modelius, bei „D&G“ akinių kolekcijas.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kur galima įsigyti „Dolce & Gabbana“ prekės ženklo akinių rėmelių ir saulės akinių?

„Dolce & Gabbana“ akinių rėmelių ar saulės akinių galima įsigyti „Optikos pasaulis“ regos ir klausos salonuose visoje Lietuvoje ir internetinėje parduotuvėje www.op.lt

Ar „Dolce & Gabbana“ akiniai nuo saulės turi UV apsaugą?

Taip, „Dolce & Gabbana“ saulės akiniai turi UV apsaugą, kad apsaugotų Jūsų akis nuo žalingų ultravioletinių spindulių.

Ar „Dolce & Gabbana“ kuria ir vyriškus ir moteriškus akinius?

Taip, „Dolce & Gabbana“ kuria akinius, kurie tinka tiek vyrams, tiek moterims, kurių stiliai tinka įvairiems poreikiams.

Kokios medžiagos dažniausiai naudojamos „Dolce & Gabbana“ akinių rėmeliuose ir saulės akiniuose?

„Dolce & Gabbana“ akinių rėmeliai ir saulės akiniai sukurti naudojant aukščiausios kokybės medžiagas, tokias kaip acetatas, metalas ir aukštos kokybės plastikas.

Kaip valyti ir prižiūrėti „Dolce & Gabbana“ akinius?

Norėdami išvalyti „Dolce & Gabbana“ akinius, naudokite akinių lęšių skystį ir mikropluošto šluostę. Nenaudokite abrazyvinių medžiagų, kurios galėtų subraižyti lęšius ar rėmelius. Nenaudojamus akinius laikykite apsauginiame dėkle, kad jų nesugadintumėte.