Dior

Dior“ – 1946 m. įkūrė Christianas Dioras, garsus prancūzų mados dizaineris, sukėlęs revoliuciją to meto mados pramonėje. Dioro kūrinius iš karto įvertino viso pasaulio moterys, kurios juos dėvėjo norėdamos išreikšti savo moteriškumą ir eleganciją. Prekės ženklas greitai įsitvirtino kaip mados ir prabangos ikona, tapdamas vienu žinomiausių ir labiausiai gerbiamų tarptautinių prekių ženklų. „Dior“ akiniai kuriami vadovaujantis vertybėmis, išgarsinusiomis šį prekės ženklą: elegancija, inovacijos ir prabanga.

WWW.dior.COM

Moteris su Dior akinių rėmeliais

Dior“ būdama mados tendencijų kūrėja nuolat pristato naujoviškus modelius. Nesvarbu, ar tai būtų klasikinė katės akių forma, ar drąsus aviatoriaus stilius, „Dior“ rėmeliai dažnai matomi mados podiumuose ir puošia viso pasaulio garsenybes. Vienas iš išskirtinių “Dior” akinių bruožų – dėmesys detalėms. Ant daugelio rėmelių puikuojasi kultinis “Dior” logotipas, dažnai subtiliai integruotas į dizainą ir suteikiantis akiniams išskirtinumo. Iš aukštos kokybės medžiagų, tokių kaip acetatas ir metalas, pagaminti “Dior” rėmeliai užtikrina ilgaamžiškumą ir patogumą, todėl jie yra būtini tiems, kurie pirmenybę teikia kokybei.

„Dior“ akinių rėmelių ir saulės akinių kolekcijos įkūnija tobulą mados ir funkcionalumo sinergiją. Nesvarbu, ar ieškote naujausių mados tendencijų, ar nesenstančios klasikos, „Dior“ akiniai siūlo daugybę stilių ir būtiniausių gaminių, kurie atitinka išrankų mados entuziastų skonį visame pasaulyje.

Įsigykite „Dior“ akinius internetu!

Jūsų patogumui „Dior“ akinių rėmelius ir saulės akinius rasite „Optikos pasaulis“ internetinėje parduotuvėje.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kur galima įsigyti „Dior“ prekės ženklo akinių rėmelių ir saulės akinių?

„Dior“ akinių rėmelių ar saulės akinių galima įsigyti „Optikos pasaulis“ regos ir klausos salonuose visoje Lietuvoje ir internetinėje parduotuvėje www.op.lt

Kokios medžiagos dažniausiai naudojamos „Dior“ akinių rėmeliams ir saulės akiniams gaminti?

„Dior“ akinių rėmeliai ir saulės akiniai gaminami iš aukščiausios kokybės medžiagų, tokių kaip acetatas, metalas ir aukštos kokybės plastikas. Šios medžiagos užtikrina ir patvarumą, ir stilingą išvaizdą.

Ar „Dior“ saulės akiniai turi UV apsaugą?

Taip, „Dior“ saulės akiniai turi UV apsaugą, kad apsaugotų Jūsų akis nuo žalingų ultravioletinių spindulių.

Ar „Dior“ gamina poliarizuotus akinius nuo saulės?

Taip, „Dior“ gamina akinius nuo saulės su poliarizuotais lęšiais, kurie veiksmingai sumažina atspindžius ir padidina regėjimo aiškumą, todėl puikiai tinka lauko veiklai ir vairavimui ryškiomis sąlygomis.