Optikos pasaulis / DAVIDOFF

„DAVIDOFF“ tai prabangaus tabako prekinis ženklas iš Šveicarijos, pavadintas garsios Davidoff šeimos garbei, kuri sukūrė didžiulę tabako imperiją visame pasaulyje. Tokie „DAVIDOFF“ akinių kolekcijų bruožai, kaip patrauklus dizainas, įspūdingos formos, madingi spalvų deriniai skirti madai neabejingiems vyrams.

WWW.DAVIDOFF.com

Stilingas vidutinio amžiaus vyras su Davidoff akiniais.

DAVIDOFF“ gaminiai itin autentiški, išskirtinai meistrų rankų darbo. Akinių rėmelių ir saulės akinių kolekcijose dominuoja solidumas, klasika, prabangus dizainas, aukščiausios kokybės medžiagos. Subtili elegancija – pagrindinis „DAVIDOFF“ prekinio ženklo bruožas.

Nesenstanti vyriška kolekcija atspindi visus gyvenimo džiaugsmo aspektus ir simbolizuoja stilių bei eleganciją su tam tikra rafinuotumo kibirkštimi. „DAVIDOFF“ akinių rėmeliai ir saulės akiniai idealiai tinka vyrams, kurie mėgaujasi kiekviena akimirka ir vertina patvarią kokybę. „DAVIDOFF“ – tai tobulumas iki mažiausios detalės!

Dažniausiai užduodami klausimai

Kur galima įsigyti „Davidoff“ ženklo akinių rėmelių ir saulės akinių?

„Davidoff“ akinių rėmelių ar saulės akinių galima įsigyti „Optikos pasaulis“ regos ir klausos salonuose visoje Lietuvoje ir internetinėje parduotuvėje www.op.lt

Ar „Davidoff“ akiniai ir saulės akiniai kuriami tik vyrams?

„Davidoff“ akinius ir saulės akinius daugiausia kuria vyrams, tačiau keltą modelių sukuria ir moterims.

Ar „Davidoff“ saulės akiniai poliarizuoti?

Taip, daugelis „Davidoff“ saulės akinių yra poliarizuoti. Poliarizacija sumažina atspindžių kiekį ir padidina kontrastą, todėl „Davidoff“ saulės akiniai yra idealus pasirinkimas veikloms lauke.

Kokio tipo akinių yra „Davidoff“ kolekcijose?

„Davidoff“ kuria korekcinius akinių rėmelius ir saulės akinius. Davidoff kolekcijose vyrauja modernios klasikos stilius.