Chloe“ – prekinis ženklas įkurtas 1952 m. yra žinomas tarp mada besidominčių, rafinuotų pasaulio moterų dėl savo elegantiškų, moteriškų drabužių ir ikoniškų, tiesiog privalomų aksesuarų. Tokios „Chloe“ vertybės kaip modernumas, laisva dvasia, grakštumas ir lengvumas yra pagrindinės savybės, kuriomis grindžiamas prekės ženklas ir kuriomiss formuojamos visos kolekcijos. „Chloe“ akiniai atkartoja gatavų drabužių kolekciją, pasižyminčią grakščiais, rafinuotais, esminiais ir universaliais modeliais.

WWW.chloe.com

Moteris su oversize stiliaus Chloe akiniais

Chloe“ simbolizuoja moteriškumą, modernumą, grakštumą ir lengvumą – tai pagrindiniai bruožai, kurie formuoja prekės ženklą ir apibrėžia akinių kolekciją. Lengvi rėmeliai, ikoniški papuošimai ir harmoningi tekstūrų bei atspalvių kontrastai sustiprina padidintas „oversized“ formas.

„Chloe“ akinių rėmelių ir saulės akinių kolekcijose atsispindi kultinių elementų, tokių kaip auksiniai metalai, apvalios, retro ir „oversized“ formos deriniai išreikšti šiltais ir smėlio atspalviais bei gradientiniais lęšiais, atitinkančiais „Chloe“ spalvų paletę. „Chloe“ derina rafinuotą dizainą su žaismingumu, kad sukurtų laikui nepavaldžių siluetų ir modernaus stiliaus akinių kolekciją.

Įsigykite „Chloe“ akinius internetu!

Jūsų patogumui „Chloe“ akinių rėmelius ir saulės akinius rasite „Optikos pasaulis“ internetinėje parduotuvėje.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kur galima įsigyti „Chloé“ prekės ženklo akinių rėmelių ir saulės akinių?

„Chloé“ akinių rėmelių ar saulės akinių galima įsigyti „Optikos pasaulis“ regos ir klausos salonuose visoje Lietuvoje ir internetinėje parduotuvėje www.op.lt

Kuo išskirtnis „Chloé“ akinių prekinis ženklas?

„Chloé“ akinių rėmeliai ir akiniai nuo saulės garsėja paryžietiškos elegancijos ir šiuolaikinio dizaino deriniu. Šio prekės ženklo akinių kolekcija atspindi moteriškumo, prabangos ir meninės išraiškos pojūtį.

Ar „Chloé“ akinių rėmeliai ir saulės akiniai yra universalūs („unisex“)?

Nors „Chloé“ siūlo daugybę moteriškiems poreikiams pritaikytų stilių, kai kurie modeliai yra pakankamai universalūs, kad juos būtų galima laikyti „unisex“. Tyrinėdami jų kolekciją galėsite atrasti rėmelius, kurie tinka jūsų norimam stiliui, nepriklausomai nuo lyties.

Ar „Chloé“ akiniai nuo saulės turi apsaugą nuo UV spindulių?

Taip, „Chloé“ akiniai nuo saulės gaminami su aukštos kokybės lęšiais, kurie 100 % apsaugo nuo UV spindulių ir saugo akis nuo kenksmingų saulės spindulių.