Carrera

Carrera“ neabejotinai yra vienas didžiausių ir populiariausių akinių rėmelių ir saulės akinių gamintojų pasaulyje. 1956 m. Wilhelmas Angeris įkūrė sportinių akinių įmonę, o pavadinimą „Carrera„ jis pasirinko pagal liūdnai pagarsėjusias ir legendines „Carrera Pan-American“ sportinių automobilių lenktynes. Pavadinimas „Carrera“ itališkai reiškia lenktynės.

WWW.CARRERAWORLD.com

Lenktynininkas vyras su sportiniais Carrera saulės akiniais

Šiandien „Carrera“ yra prestižinis prekės ženklas, dizaino ir techninių naujovių sinonimas atspindintis dinamišką gyvenimo būdą ir perteikiantis emocijas. „Carrera“ kuria modernius aviatoriaus tipo rėmelius, kurie taip elegantiškai apgaubia akis. Be to, šis prekės ženklas eksperimentuoja su įvairiais kvadratiniais ir apvaliais rėmeliais, kurie sukurti taip, kad tiktų visoms veido formoms.

Yra skiriamos dvi „Carrera“ akinių stiliaus rūšys: akiniai skirti laisvalaikiui ir akiniai sportui (aktyviam gyvenimo būdui). Akiniai, skirti laisvalaikiui – tai vintažinis stilius ir naujausių mados tendencijų derinys, ypač mėgiamas jaunimo. Sportinis stilius – kuriamas bendradarbiaujant su sportininkais ir remiantis naujausiomis gamybos technologijomis, tam, kad būtų užtikrintas maksimalus komfortas ir apsauga.

Įsigykite „Carrera“ akinius internetu!

Jūsų patogumui „Carrera“ akinių rėmelius ir saulės akinius rasite „Optikos pasaulis“ internetinėje parduotuvėje.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kur galima įsigyti „Carrera“ prekės ženklo akinių rėmelių ir saulės akinių?

„Carrera“ akinių rėmelių ar saulės akinių galima įsigyti „Optikos pasaulis“ regos ir klausos salonuose visoje Lietuvoje ir internetinėje parduotuvėje www.op.lt

Kuo „Carrera“ akiniai yra unikalūs?

„Carrera“ akiniai iki šio gaminami iš Angerio patentuoto „Optyl plastiko“. „Carrera“ akiniai yra itin patvarūs, lengvi ir įvairių stilių, atitinkantys kiekvieno unikalų skonį ir pageidavimus.

Ar „Carrera“ saulės akiniai turi UV apsaugą?

Taip, „Carrera“ saulės akiniai turi UV apsaugą, kad apsaugotų Jūsų akis nuo žalingų ultravioletinių spindulių.

Ar „Carrera“ akiniai nuo saulės tinka sportuoti??

Taip, „Carrera“ siūlo daugybę sportinių akinių nuo saulės, skirtų įvairioms veikloms. Šie akiniai nuo saulės dažnai turi tokias funkcijas, kaip neslystančios nosies pagalvėlės, kad saugiai priglustų fizinės veiklos metu.

Kas yra „Carrera“?

„Carrera“ yra itališkas prekės ženklas, žinomas dėl sportiškų ir madingų akinių. Jie siūlo platų akinių rėmelių ir akinių nuo saulės asortimentą.

Kaip valyti ir prižiūrėti „Carrera“ akinius?

Norėdami išvalyti „Carrera“ akinius, naudokite akinių lęšių skystį ir mikropluošto šluostę. Nenaudokite abrazyvinių medžiagų, kurios galėtų subraižyti lęšius ar rėmelius. Nenaudojamus akinius laikykite apsauginiame dėkle, kad jų nesugadintumėte.