Optikos pasaulis / Calvin Klein

Calvin Klein

„Calvin Klein“ – prekės ženklas įkurtas 1968 m., kuris savo švaria estetika ir novatoriškomis idėjomis užsitarnavo amerikietiškos mados lyderio poziciją. Dėl modernaus ir minimalistinio požiūrio į dizainą „Calvin Klein“ prekės ženklas kasdienius reikmenis iškelia iki pasaulinės ikonos statuso.

WWW.CALVINKLEIN.COM

Moteris su rudais plastikiniais Calvin Klein akiniais.

Calvin Klein“ siūlo madingus klasikinių siluetų ir išskirtinių spalvų akinių rėmelius bei saulės akinius. Akinių kolekcija įkvėpimo semiasi iš stiprių istorinių amerikietiškų šaknų. „Calvin Klein“ akinių rėmeliai ir akiniai nuo saulės pasižymi progresyvia ir jausminga estetika, kurią akimirksniu atpažįsta bet kuri akis. Paprastas dizainas, derinamas su įdomiomis detalėmis, neabejotinai padarys įspūdį kiekvienam. Nesvarbu, ar mėgstate klasikinius katės akių, stačiakampius, apvalius ar suapvalintais kraštais rėmelius, jūs galite rinktis iš gausybės variantų.

„Calvin Klein“ kolekcija pavadinimu „Calvin Klein Jeans” kiek kitokia, ji sukurta savimi pasitikinčiam provokatoriui. Akinių rėmeliai ir saulės akiniai drąsesnių formų ir aktualūs šiuolaikinėje akinių rinkoje.

Įsigykite „Calvin Klein“ akinius internetu!

Jūsų patogumui „Calvin Klein“ akinių rėmelius ir saulės akinius rasite „Optikos pasaulis“ internetinėje parduotuvėje.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kur galima įsigyti „Calvin Klein“ prekės ženklo akinių rėmelių ir saulės akinių?

„Calvin Klein“ akinių rėmelių ar saulės akinių galima įsigyti „Optikos pasaulis“ regos ir klausos salonuose visoje Lietuvoje ir internetinėje parduotuvėje www.op.lt

Kokios yra „Calvin Klein“ akinių rėmelių ir saulės akinių kainos?

„Calvin Klein“ akinių ir akinių nuo saulės kainos gali labai skirtis priklausomai nuo konkretaus modelio, naudojamų medžiagų ir papildomų funkcijų.

Ar „Calvin Klein“ saulės akiniai turi UV apsaugą?

Taip, „Calvin Klein“ saulės akiniai turi UV apsaugą, kad apsaugotų Jūsų akis nuo žalingų ultravioletinių spindulių.

Ar „Calvin Klein“ akiniai ir akiniai nuo saulės tiekiami su apsauginiu dėklu ir valymo šluoste?

Taip, prie daugumos „Calvin Klein“ akinių pridedamas apsauginis dėkliukas ir valymo šluostė, kad galėtumėte lengviau prižiūrėti ir apsaugoti savo akinius ar akinius nuo saulės.