LIU JO

LIU JO“ labai sparčiai auganti italų mados kompanija veikianti nuo 1990 metų. „Liu Jo“ – tai madingi rūbai, ypač populiarūs džinsai, rankinukai, batai, aksesuarai, kvepalai, namų apyvokos daiktai ir t.t. Šiuo metu kompanija turi net 130 parduotuvių – butikų (boutique) Italijoje ir 110 – Europos bei Azijos šalyse.

WWW.liujo.com

Šviesiaplaukė moteris su Liu Jo akinių rėmeliais

Liu Jo“ filosofija remiasi natūraliu moters grožiu ir tikruoju moteriškumu. Dėl to „Liu Jo“ stilius yra pabrėžtinai moteriškas ir gundantis. „Liu Jo“ akiniai rafinuoti, stilingi, spalvingi, visada koja kojon žengiantys su šių dienų mada, tačiau išlaikantys savitą originalų stilių. Akinių kolekcijose harmoningai sugyvena skirtingi įvaizdžiai, todėl moterys gali akinių rėmelius ar saulės akinius derinti net prie nuotaikos.

„Liu Jo“ akinių stilius neabejotinai patiks toms, kurios myli madą, bet nėra mados fanatikės. Iš gausybės stilingų akinių formų kiekviena atras sau labiausiai patinkančią – nuo klasikinių iki stilingų apvalių ar išraiškingų „katės akių“. Ant akinių rėmelių ar akinių nuo saulės visada išvysite firminį metalinės gėlytės ženklą, išpuoštas „LJ“ raides ar klasikinį „Liu Jo“ logotipą.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kur galima įsigyti „Liu Jo“ prekinio ženklo akinių rėmelius ir saulės akinius?

„Liu Jo“ akinių rėmelius ir saulės akinius galima įsigyti „Optikos pasaulis“ regos ir klausos centruose visoje Lietuvoje ir internetiniame puslapyje www.op.lt

Kuo išsiskiria „Liu Jo“ prekinis ženklas?

„Liu Jo“ akinių dizainai išsiskiria unikaliu itališkos elegancijos ir šiuolaikinių mados tendencijų deriniu. Prekės ženklo dėmesys detalėms, kokybiškų medžiagų naudojimas ir novatoriškas stilius išskiria jį iš kitų ženklų.

Ar „Liu Jo“ gamina limituoto leidimo akinių rėmelius arba saulės akinius?

Taip „Liu Jo“ retkarčiais pristato riboto leidimo akinių rėmelių, saulės akinių kolekcijų, kuriose demonstruojamas išskirtinis dizainas ir unikalūs elementai.

Ar „Liu Jo“ gamina akinius vyrams?

„Liu Jo“ prekinis ženklas kuria išskirtinai moterims. „Liu Jo“ akinių rėmelių ir saulės akinių kolekcijos atspindi natūralų šių dienų moters moteriškumą ir grožį.

Kas yra „Liu Jo“?

„Liu Jo“ yra italų mados prekės ženklas, garsėjantis šiuolaikišku ir elegantišku stiliumi. Jis siūlo platų gaminių asortimentą, įskaitant drabužius, aksesuarus ir akinius.