AUSŲ, NOSIES, GERKLĖS (LOR) LIGŲ GYDYMAS

LOR gydytojas tikrina ausis

Jūsų patogumui plečiame paslaugų spektrą ir siūlome profesionalias LOR gydytojo konsultacijas vaikams bei suaugusiems.

Mes siekiame tapti Jūsų pirmu pasirinkimu, renkantis regos ir klausos centrą, kuriame rasite aukščiausio lygio paslaugas bei greitą patekimą pas specialistus.

Konsultacijos metu LOR gydytojas atlieka reikalingus tyrimus, diagnozuoja ausų, nosies, gerklės ligas bei skiria efektyvų gydymą.

Esant poreikiui atliekami ir instrumentiniai tyrimai, teikiamos ausies kanalo ar nosies išvalymo, klausomojo vamzdžio prapūtimo, sieros kamščio iš ausies išplovimo ar svetimkūnio pašalinimo iš ausies, nosies gerklų ir kt. procedūros.

NEMOKAMA LOR gydytojo konsultacija vaikams ir suaugusiems su gydytojo siuntimu teikiama šiuose „Optikos pasaulio” regos ir klausos centruose:

 • Mažeikuose: Naftininkų g. 28-32. Konsultuoja gyd. V. Peleckytė
 • Tauragėje: S. Dariaus ir S. Girėno g. 24-17. Konsultuoja gyd. R. Nacienė
 • Kaune: Laisvės al. 89-1C. Konsultuoja gyd. M. Gusarovas. Svarbu! Dirbame ir šeštadieniais!
 • Radviliškyje: Dariaus ir Girėno g. 4-1. Konsultuoja gyd. J. Stankūnienė

Dažniausiai pasitaikančios ausų, nosies, gerklės ligos:

 • lėtinė sloga,
 • sinusitas,
 • alerginis rinitas,
 • adenoidų išvešėjimas,
 • iškrypusi nosies pertvara,
 • gerklės skausmas,
 • ūminė ir lėtinė angina (tonzilitas),
 • ryklės uždegimas (faringitas),
 • ūminis ar lėtinis ausies uždegimas (otitas).

Neuždelstas ir tikslingas gydymas gali padėti išvengti rimtų pasekmių ateityje!

Nelaukite eilėse LOR gydytojo konsultacijos!

Užsiregistruokite konsultacijai ir pasirūpinkite savo sveikata!

Kokios LOR paslaugos teikiamos Jūsų centruose?

„Optikos pasaulo“ centruose teikiamos profesionalios LOR konsultacijos tiek vaikams, tiek suaugusiesiems. Atliekame būtinus tyrimus, diagnozuojame ausų, nosies ir gerklės ligas ir skiriame veiksmingą gydymą. Be to, siūlome instrumentinius tyrimus ir procedūras, pavyzdžiui, ausies kanalo ar nosies valymą, Eustachijaus vamzdelio išpūtimą, ausų sieros pašalinimą ir svetimkūnių pašalinimą iš ausų, nosies ir gerklės.

Kur galima rasti Jūsų LOR konsultacijų paslaugas ir kas yra konsultuojantys gydytojai?

LOR paslaugas teikiame „Optikos pasaulio“ regos ir klausos centruose Mažeikiuose (Naftininkų g. 28-32, konsultuoja dr. V. Peleckytė), Tauragėje (S. Dariaus ir S. Girėno g. 24-17, konsultuoja daktarė R. Nacienė), Kauno (Laisvės al. 89-1C, konsultuoja daktaras M. Gusarovas) ir Radviliškio (S. Dariaus ir S. Girėno g. 4-1, konsultuoja daktarė J. Stankūnienė).

Ar yra nemokamų LOR paslaugų? Jei taip, kur?

Taip, nemokamos LOR gydytojo konsultacijos vaikams ir suaugusiesiems teikiamos su gydytojo siuntimu. Jas galima rasti Mažeikiuose (Naftininkų g. 28-32. Konsultuoja gyd. V. Peleckytė), Tauragėje (S. Dariaus ir S. Girėno g. 24-17), Kaune ( Laisvės al. 89-1C. Konsultuoja gyd. M. Gusarovas) ir Radviliškyje (Dariaus ir Girėno g. 4-1. Konsultuoja gyd. J. Stankūnienė).

Kokias dažniausiai pasitaikančias ausų, nosies ir gerklės ligas gydote?

Dažnai gydome tokias ligas kaip lėtinis rinitas, sinusitas, alerginis rinitas, padidėję adenoidai, iškrypusi nosies pertvara, gerklės skausmas, ūminis ir lėtinis tonzilitas (angina), faringitas, ūminis ar lėtinis otitas (ausų infekcija).

Ar galima užsirašyti LOR konsultacijai šeštadienį?

Taip, mes dirbame ir šeštadieniais, todėl galite užsiregistruoti LOR konsultacijai šeštadienį. Registruotis vizitui – spauskite čia.