Nauji akiniai – puikiam matymui! Nuolaidos iki 30%.

Artėjant pavasariui norisi pokyčių? Atsibodo senieji akiniai, o gal ieškote naujų?

Pasitikite pavasarį stilingai! Nauji akinių rėmeliai ar saulės akiniai padės sukurti individualų stilių, suteiks pasitikėjimo savimi ir užtikrins puikų matymą kiekvieną dieną! Nepraleiskite galimybės ir įsigyti norimus akinių rėmelius / saulės akinius iki 30% pigiau.

„Optikos pasaulio“ salonuose išsirinks kiekvienas! Nuo amžinos klasikos iki spalvingų ir ekstravagantiškų detalių – gausus akinių modelių pasirinkimas kiekvieno skoniui!

O patyrę specialistai ne tik padės išsirinkti Jums geriausiai tinkantį rėmelį, tačiau ir rekomenduos Jūsų poreikius atitinkančius akinių lęšius. Visą optikų sąrašą rasite ČIA.

*Nuolaida akinių rėmeliams / saulės akiniams taikoma su „Optikos pasaulio“ lojalumo kortele, nuolaidos nesumuojamos. Akcija akinių rėmeliams galioja tik įsigyjant ir gaminantis akinius. Pasiūlymas negalioja akinių rėmeliams / saulės akiniams iš specialios kolekcijos.

Pasiūlymas galioja iki 2021-03-31, pardavėjas pasilieka teisę keisti akcijos sąlygas. Pasiūlymas negalioja Verkių g. 31, PC „ Outlet Park“, Vilnius