Akinių dėklai – išsirinkite teisingą

Ar žinojote, kad būtent tuomet, kai akinių nenešiojame, iškyla didžiausia tikimybė juos sulaužyti? Tai nutinka todėl, kad dažnai pamirštame (ypač) būdami namuose akinius laikyti jiems skirtame dėkle arba dėklas tam yra netinkamas. Rasti tinkamą akinių dėklą nėra lengva užduotis, ypač kai jų pasirinkimas toks didelis! Kad akiniai tarnautų ilgiau, o naujo dėklo paieška būtų greita ir sėkminga, rekomenduojame prieš renkantis naują akinių dėklą, atkreipti dėmesį į šiuos požymius.

Akinių dėklas, akiniai

Akinių dėklo dydis

Renkantis akinių dėklą svarbu įvertinti savo akinių dydį. Garsių prekinių ženklų akinių rėmeliai dažnai save komplekte turi ir jiems pritaikytą, tinkamo dydžio akinių dėklą. Akinių dėklas negali būti nei per didelis, nei per mažas. Kodėl? 

Jei akinių dėklas per didelis, jame akiniai jame bus apsaugoti nuo dūžių, tačiau nukritę ant kieto paviršiaus, susilankstys, nes akinių dėkle galės judėti pernelyg laisvai. 

Jei akinių dėklas per mažas, dėl nuolatinio spaudimo akiniai gali ilgainiui deformuotis. Ar dėklas yra ne per mažas, galite lengvai patikrinti įdėję akinius į dėklo vidų. Jei akinių dėklas neužsidaro, arba užsidaro sunkiai, jis yra per mažas.

Akinių dėklų medžiaga

Priklausomai nuo Jūsų gyvenimo būdo, galite rasti įvairių medžiagų akinių dėklų.

Kieti akinių dėkla gali būti:

 • Metaliniai
 • Plastikiniai
 • Aliuminiai
 • Mediniai
 • Auksiniai / sidabriniai

Jei Jūs užsiimate ekstremaliu sportu ar keliaujate, Jums bus pravartus kietos medžiagos neperšlampamas, atsparus smūgiams ir dulkėms akinių dėklas, kuris neužima daug vietos lagamine.

Minkšti akinių dėklai gali būti:

 • Mikropluošto
 • Odiniai
 • Tekstiliniai

Jei dirbate biure, mažas, diskretiškas, dalykinio stiliaus akinių dėklas, telpantis švarko kišenėje Jums būtų idealiausias variantas.

Tinkamai pasirinktas, sandarus ir tvarkingas akinių dėklas ne tik apsaugos akinius nuo deformacijos, tačiau ir padės apsaugoti akinių lęšius nuo susibraižymo. Todėl svarbu prisiminti, kad akinių dėkle akinius reikia laikyti lęšiais žemyn ir juos valyti tik su specialia akinių servetėlė.  Tai ypač svarbu kalbant apie vaikiškus akinių rėmelius, todėl leiskite vaikui pačiam išsirinkti patinkantį dėklą ir tai jį paskatins tinkamai prižiūrėti akinius, kad jie tarnautų ilgiau.

Paskutinis patarimas – siekiant sukurti stilingą įvaizdį, derinkite akinių dėklą prie rėmelių spalvos, rankinės ar labiausiai nešiojamų drabužių. Smagios patinkančių akinių dėklo paieškos!

Pirkti akiniu deklai internetu

IŠPARDAVIMO SAVAITGALIS!

Tik spalio 15-17 dienomis „Optikos pasaulio“ salonuose skelbiamas IŠPARDAVIMO SAVAITGALIS!

Įsigykite naujus akinių rėmelius / saulės akinius už mažesnę kainą jau dabar, nes nuolaidos net iki 50%!* Arba pasinaudokite proga ir atlikite regos ir klausos testus NEMOKAMAI!**

akiniai, nuolaida, akcija

*Nuolaida akinių rėmeliams / saulės akiniams taikoma su „Optikos pasaulio“ lojalumo kortele. Akcija akinių rėmeliams galioja tik gaminantis akinius. Pasiūlymas negalioja akinių rėmeliams / saulės akiniams iš specialios ir naujos kolekcijos.

**Atliekami vyresniems nei 18 m. asmenims. Negalioja med. konsultacijoms, receptai neišrašomi.

KONKURSAS! (BAIGĖSI)

Stilius Jūsų akims!  Dalyvaukite konkurse ir kas savaitę laimėkite 100€ vertės „Optikos pasaulio“ dovanų čekį naujiems akiniams įsigyti!

Moteris fotografuojasi instagramo konkursui, kurio prizas 100€ dovanų čekis

Nusifotografuokite su turimais arba išsirinktais akinių rėmeliais / saulės akiniais, pasidalinkite nuotrauka savo Instagram paskyroje ir dalyvaukite žaidime!

Taisyklės labai paprastos:

 1. Tapkite https://www.instagram.com/optikos_pasaulis/  paskyros sekėju spausdami „sekti“ (follow).
 2. Nusifotografuokite su jau turimais ar išsirinktais akinių rėmeliais ar saulės akiniais.
 3. Įkelkite nuotrauką į savo Instragram paskyrą, nuotraukoje pažymėkite @optikospasaulis, uždėkite grotažymes (haštagus) #Optikospasaulis, #StiliusAkims ir pasidalinkite ja įraše ir istorijose (story).
 4. Kas savaitę burtų keliu bus renkamas nugalėtojas, kuriam atiteks 100€ „Optikos pasaulio“ dovanų čekis. Vykstant konkursui, Jūsų Instagram paskyra turi būti viešai matoma (negali būti privati).
 5. Nugalėtojas bus skelbiamas kiekvieną pirmadienį „Optikos pasaulio“ Instagram paskyroje.
 6. Žaidimo prizai atsiimami atvykstant į nurodytą „Optikos pasaulio ” saloną. Laimėtojai dėl prizo su organizatoriumi susisiekia socialiniame tinkle, parašydami privačią žinutę. Jei laimėtojai nesusisiekia su organizatoriumi per mėnesį nuo laimėjimo paskelbimo pradžios, jie neteka teisės į prizą.
 7. Žaidimo vykdymo ir prizų administravimo tikslu, prizų laimėtojai privalo organizatoriams pateikti savo vardą, pavardę. Jei laimėtojai nesutinka pateikti šių duomenų ir nesutinka su tokių duomenų tvarkymu, jie netenka teisės į prizą.
 8. Asmens duomenų valdytojas ir tvarkytojas žaidime yra UAB „Pasaulio optika“. Visa asmeninė informacija yra laikoma visiškai konfidencialia ir neperduodama tretiesiems asmenims.
 9. Žaidime nedalyvauja kitus dalyvius ar visuomenę žeidžiančios nuotraukos ir komentarai. Žaidimo organizatoriai turi teisę bet kuriuo metu išbraukti dalyvį iš žaidimo, jei nustatoma, kad nesilaikoma žaidimo taisyklių.
 10. Žaidime negali dalyvauti organizatoriaus darbuotojai ir jų šeimos nariai (tėvai, vaikai, sutuoktiniai, broliai, seserys).
 11. Konkursas vyksta iki 2021 09 30 , organizatoriai pasilieka teisę keisti konkurso sąlygas.

Su Optikos pasauliu svajonės virsta realybe!

FINALINIS IŠPARDAVIMAS! (BAIGĖSI)

Finalinis saulės akinių išpardavimas! Pasirūpinkite stilinga akių apsauga už mažesnę kainą ir nustebinkite save ir aplinkinius! Nepraleiskite progos ir įsigykite savo svajonių akinius net iki 50%!* pigiau!

„Optikos pasaulio“ salonuose išsirinks kiekvienas. Nuo amžinos klasikos iki spalvingų ir ekstravagantiškų detalių – gausus akinių modelių pasirinkimas kiekvieno skoniui! Visą optikų sąrašą rasite ČIA.

2021 Pasiūlymas galioja iki 2021-09-30, pardavėjas pasilieka teisę keisti akcijos sąlygas. Pasiūlymas negalioja Verkių g. 31, PC „Outlet Park”, Vilnius.

*Nuolaida saulės akiniams taikoma su „Optikos pasaulio“ lojalumo kortele. Pasiūlymas negalioja saulės akiniams iš specialios kolekcijos.

Vaikams antri akinių rėmeliai – NEMOKAMAI!

(Akcija nebegalioja)

Ar žinojote, kad per  pastaruosius trejus metus vaikų, besiskundžiančių suprastėjusiu matymu, skaičius išaugo daugiau nei 2 kartus. Viena pagrindinių to priežasčių – ilgas buvimas uždarose patalpose, išmaniųjų ekranų naudojimas. 

Siekiant laiku nustatyti regėjimo pokyčius būtina reguliariai (bent 1 per metus) tikrinti vaikų regėjimą, o pastebėjus kad vaikas per dažnai mirkti, prisimerkia žiūrėdamas į tolimus  objektus, trina akis ar skundžiasi dažnais galvos skausmais – nedelsti ir užsiregistruoti akių patikrai. 

Jei ieškote naujų korekcinių akinių arba norite pasirūpinti vaiko akių apsauga nuo žalingų UV spindulių – užsukite į „Optikos pasaulio“ saloną ir antruosius akinių rėmelius / saulės akinius gaukite DOVANŲ!* 

„Optikos pasaulio“ salonuose dirbantys specialistai padės išsirinkti kokybiškus, stilingus akinių rėmelius ir rekomenduos geriausiai Jūsų vaiko poreikius atitinkančius akinių lęšius. 

akiniai vaikams

Pasiūlymas galioja iki 2021-06-21, pardavėjas pasilieka teisę keisti akcijos sąlygas. Pasiūlymas negalioja Verkių g. 31, PC „Outlet Park“, Vilnius.

*Pasiūlymas akinių rėmeliams galioja gaminantis akinius. Antrieji akinių rėmeliai / saulės akiniai negali viršyti pirmųjų kainos, negalioja garsių prekinių ženklų ir specialios kolekcijos akinių rėmeliams / saulės akiniams. Pirmiesiems akinių rėmeliams / saulės akiniams nuolaida yra netaikoma.